אופל קורסה החדשה בישראל: מ-106,000 שקלים

הדור החדש של הקורסה, שחולק מכלולים עם פיג'ו 208, ישווק בשתי גרסאות טורבו-בנזין. החשמלית תצטרף בהמשך השנה

אופל קורסה החדשה בישראל: מ-106,000 שקלים

פורסם: 13/02/2020

 

מאת: נועם ריין 

קבוצת לובינסקי השיקה הבוקר (ה') את הדור החדש והשישי במספר של אופל קורסה, שהוא למעשה הרכב הראשון של אופל שפותח באופן מלא על ידי קבוצת PSA (פיג'ו-סיטרואן). הקורסה החדשה תשווק בישראל בשתי גרסאות בלבד, כאשר בסביבות יוני-יולי צפויה להצטרף גם גרסה חשמלית מלאה.
 
אופל קורסה
 

הקורסה, שמבוססת כאמור על פיג'ו 208 החדשה (שתגיע בעוד חודשים ספורים), מציגה עיצוב ספורטיבי מבעבר וגם שינוי מורגש במימדים: בסיס הגלגלים ארוך מבעבר אך הגובה הונמך משמעותית. המרווח במושב האחורי מצומצם יחסית, בעוד סביבת הנהג מציגה עיצוב מודרני עם איכות חומרים טובה למדי.
 
אופל קורסה
 

היצע המנועים כולל בשלב זה שתי אופציות: גרסת הבסיס תוצע עם מנוע טורבו-בנזין בנפח 1.2 ליטרים עם הספק של 100 כ"ס, בעוד הגרסה הבכירה תציע הספק של 130 כ"ס מנפח דומה. לשתי הגרסאות משודכת תיבת 8 הילוכים אוטומטית. נתוני הביצועים טובים בשתי הגרסאות, כאשר הבסיסית מאיצה ל-100 קמ"ש ב-10.8 שניות והבכירה מקצרת את התאוצה ל-8.7 שניות בלבד. צריכת הדלק המוצהרת עומדת על 23.3 ק"מ לליטר בגרסת הבסיס ו-22.2 ק"מ לליטר בבכירה.

icar ב instgram


רמות הגימור מסונכרנות עם החלוקה למנועים: המנוע החלש מבין השניים ישווק ברמת גימור בשם Edition Plus, הכוללת מערכת מולטימדיה עם מסך "7 וקישוריות אפל קאר פליי, תאורת לד מלאה, בקרת שיוט רגילה, שליטה מההגה על תיבת ההילוכים, מצלמת רוורס, חיישני חניה, בלם יד חשמלי, חיישני גשם ותאורה ומראה נגד סנוור. 
 
אופל קורסה
 

בתחום הבטיחות תציע גרסת האדישן פלוס מערכת בלימת חירום אוטונומית מבוססת מצלמה הפעילה עד למהירות של 85 קמ"ש, מערכת לתיקון סטיה מנתיב, זיהוי תמרורים, התרעת עייפות ומעבר אוטומטי לאורות גבוהים.
 

גרסת ה-GS ליין החזקה תציע עיצוב ספורטיבי יותר עם פגושים שונים, חישוקי "17, מושבי ספורט בשילוב בד אדום ואגזוז כפול, וכן תציע גם חיישני חניה קדמיים, כניסה והנעה ללא מפתח, בקרת אקלים, מראות צד בקיפול חשמלי וגג שמש פנוראמי. בתחום הבטיחות מציעה הגרסה הבכירה גם רדאר המאפשר בלימת חירום עד למהירות של 140 קמ"ש, וכן בקרת שיוט אדפטיבית וניטור שטחים מתים במראות. במבחני הריסוק האירופיים נבחנה הקורסה בגרסת הבסיס וזכתה לציון של 4 כוכבים, אך האחות פיג'ו 208 נבחנה בשתי הגרסאות וזכתה ל-5 כוכבים בגרסה מבוססת הרדאר. 

בתוספת של 3,900 שקלים ניתן יהיה לבחור בגרסת ה-GS ליין גם עם תאורת מטריקס לד, ואילו גג בצבע שחור יוצע בתוספת של 1,500 שקלים.
 
אופל קורסה
 

אופל קורסה 2020 - מחירים:

אופל קורסה 100 כ"ס אדישן פלוס - 105,990 שקלים

אופל קורסה 130 כ"ס GS ליין - 118,990 שקלים

היבואנית לובינסקי הודיעה כי מעתה כל דגמי אופל ישווקו עם אחריות מורחבת למשך 4 שנים או 120,000 ק"מ. לקוחות שיגיעו לבצע עסקאות טרייד אין עם דגמי אופל מהשנים 2009-2018 יקבלו מחיר מחירון על רכבם, ואילו לקוחות הקורסה החדשה יקבלו הבטחה לביצוע טרייד אין עתידי במחיר מחירון.
 

בנוסף, מאה הלקוחות הראשונים של הקורסה יקבלו גם טיפול ראשון וביטוח חובה במתנה (ברכישת ביטוח מקיף) והנחת מזומן בגובה 3,000 שקלים.

לדגמי אופל בישראל - אופל

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב

כתבות נוספות
 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה >>
תגובות לכתבה
ייעוץ מקצועי והצעות לרכב זה