טויוטה פרואייס סיטי בדרך לישראל

האח התאום של סיטרואן ברלינגו יתחיל להימכר בישראל בתוך מספר חודשים, עם מנועי דיזל בלבד ועם 5 או 7 מקומות ישיבה

טויוטה פרואייס סיטי בדרך לישראל

פורסם: 10/02/2020

 

מאת: נועם ריין | צילום: רונן טופלברג


טויוטה פרואייס סיטי, מסחרית קטנה שהוצגה באירופה לפני כשנה, תגיע בתוך זמן קצר לשוק הישראלי. הדגם, שיקבל בארץ את השם המקוצר "טויוטה סיטי", פותח במסגרת שיתוף פעולה של טויוטה עם קונצרן PSA - כך שמדובר למעשה ברכב תואם לסיטרואן ברלינגו ואופל קומבו.
 
טויוטה פרואייס
 

הפרואייס סיטי ישווק בישראל בשתי מידות אורך - 440 או 475 ס"מ, עם בסיסי גלגלים של 278.5 ו-297.5 ס"מ בהתאמה. בניגוד לברלינגו, שמשווק בישראל גם עם מושבים מקוריים, טויוטה תייבא ארצה את הטנדרון בגרסה מסחרית סגורה עם 2 או 3 מקומות ישיבה מלפנים, כאשר בארץ יותקנו החלונות והמושבים הנוספים. היבואנית הצהירה על כוונתה לשווק את הדגם בתצורת 5 או 7 מקומות ישיבה, כאשר תיתכן אף גרסה עם 8 מקומות ישיבה.

icar ב instgram


בדומה לברלינגו, הפרואייס סיטי יוצע בישראל עם מנוע טורבו-דיזל בנפח 1.5 ליטרים ב-3 הספקים שונים: 75 או 100 כ"ס בשילוב עם תיבה ידנית, או 130 כ"ס בשילוב לתיבת 8 הילוכים אוטומטית. גרסת הבנזין, שמוצעת באופל קומבו, לא תוצע ללקוחות טויוטה.
 
טויוטה פרואייס
 

האבזור צפוי להיות בסיסי ולכלול מערך מולטימדיה בהתקנה מקומית, אך מערכות בטיחות אקטיביות צפויות להופיע בכל הגרסאות. טווח המחירים צפוי להיות דומה לזה של הברלינגו - כלומר, סביב ה-150,000 שקלים לגרסת ה-130 כ"ס האוטומטית.
 

השיווק הרשמי צפוי להיפתח לקראת חודש יוני 2020, כאשר בשנה הבאה צפויה היצרנית להציג גם גרסה חשמלית - שעשויה גם היא להגיע לישראל.
 
טויוטה פרואייס
 

בנוסף להשקה של הפרואייס סיטי, צפויה טויוטה להתחיל בחודשים הקרובים גם בפעילות של מותג הניידות "קינטו" - ככל הנראה באמצעות שירותי ליסינג תפעולי, ובהמשך גם בשירותי ניידות נוספים. בסביבות אוגוסט-ספטמבר 2020 יתחיל השיווק של היאריס החדשה, כאשר בשלב זה מחזיקה היבואנית במלאי זמין של הדגם היוצא בכמות שאמורה להספיק עד חודש מאי. לקראת סוף השנה יצטרף להיצע גם הראב 4 בגרסה היברידית-נטענת ובשנה הבאה תשיק טויוטה רכב פנאי נוסף שיתבסס על היאריס.


 

לדגמי טויוטה בישראל - טויוטה

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב

כתבות נוספות
 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה >>
תגובות לכתבה
ייעוץ מקצועי והצעות לרכב זה