מרצדס משדרגת את העוזרת האישית

יצרנית היוקרה הגרמנית משדרגת את מערכת המולטימדיה MBUX עם דיווחים מאתרי סקי, חידוני טריוויה לנהג ואפילו תחזית אסטרולוגית

מרצדס משדרגת את העוזרת האישית

פורסם: 26/03/2020

 

מאת: רן סגל


מערכת המולטימדיה הנוכחית של מרצדס, ה-MBUX - Mercedes-Benz User Experience, הוצגה לראשונה בתערוכת האלקטרוניקה בלאס ווגאס CES בינואר 2018 וחודש לאחר מכן כבר נכנסה לייצור סדרתי בדור הרביעי של ה-A קלאס.

מרצדס MBUX

כעת החליטה מרצדס לקחת את המערכת המצוינת צעד נוסף קדימה ולשדרג את מערכת ההפעלה עם מעבר לתקשורת אישית יותר. עקב כך, החל מחודש אפריל 2020 תעדכן מרצדס את מערכת ההפעלה במכוניות חדשות שימסרו ללקוחות. בשלב הראשון יתבצע העדכון בדגמים הנמכרים בגרמניה, הולנד, שוודיה, ספרד, איטליה, ברזיל, פולין, סין טיוואן והונג-קונג, ולאחר מכן במדינת נוספות.

icar ב telegram


אחד השינויים הבולטים יהיה דרך המענה של המערכת לנהג עם פניה בצורה אישית יותר ופחות פורמלית לטובת יצירת קשר טוב יותר בין הנהג לעוזרת האישית הדיגיטלית.


כחלק משיפור העוזרת האישית, המענה לבירור מזג האוויר יהיה מדויק יותר ויאפשר קבלת מידע על איזורים ספציפיים וקבלת דיווח וירטואלי על גבי המסך. המערכת תוכל גם לספק עבורכם מידע אודות מזג האוויר באתרי סקי שונים ואפילו תעניק מידע על קרוניות רכבל פנויות ועומקו של השלג.

עוד אמצעי בידור הוא משחק טריוויה נגד המכונית. מערכת ה-MBUX תאתגר את הנוסעים בשאלות מתחום הגיאורפיה וערי בירה בעולם.


מרצדס MBUX

פונקציה נוספת היא קבלת הורוסקופ, במסגרתו המערכת תנהל דיאלוג קצר בו תבקש את תאריך הלידה והמזל ותקריא את ההורוסקופ היומי. לצערם של חובבי הכוכבים ברחבי העולם, הפונקציה הזו תהיה זמינה רק בגרמניה ובבריטניה.

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב

כתבות נוספות
 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה >>
תגובות לכתבה
ייעוץ מקצועי והצעות לרכב זה