סקודה סופרב החדשה: הצצה ראשונה

הדור החדש נחשף בתמונות "ריגול", אבל אם תיכנסו תדעו כמעט בוודאות איך היא תיראה. ומתי סקודה סופרב החדשה בישראל?

סקודה סופרב החדשה: הצצה ראשונה

פורסם: 11/12/2014

 

מאת: אסף בר-שי


סגמנט המכוניות המשפחתיות הגדולות (מנהלים) עומד לפגוש את המתמודדת הבאה על ליבם של הלקוחות: סקודה סופרב החדשה. מדובר בדור השלישי של המכונית הגדולה בעידן החדש (בשנות השלושים והארבעים של המאה הקודמת יוצרו כבר מכוניות בשם סקודה סופרב).

על פי הצהרות אנשי סקודה, מדובר בסקודה הטובה ביותר מעולם. בסקודה לא מדברים עדיין על עלייה למיתוג פרימיום, אבל הם מצהירים על הבאתן של איכויות מקבוצות רכב עיליות יותר למרכז השוק.

סקודה סופרב
סקודה סופרב החדשה. בישראל ברבעון השלישי של 2015 / צילומים: סקודה

icar ב instgram

בשלב זה לא חושפים בסקודה תמונות רשמיות ומלאות של הרכב, אבל יש לנו בכל זאת שני כיוונים של התרשמות. האחד - תמונות "ריגול" שסקודה עצמו משחרר לעולם (כלומר, הם ריגלו אחרי עצמם…) והשני - המכונית הרעיונית (קונספט) שהשיק היצרן הצ'כי של קבוצת פולקסווגן בתערוכת ז'נבה במרץ 2014. למכונית קראו סקודה VisionC. אם להשוות בין תמונות הריגול הרשמיות ובין התמונות של סקודה VisionC, נראה שמכונית הקונספט יותר מרומזת על עיצובה של סקודה סופרב הבאה.

סקודה VisionC
סקודה VisionC. תסתכלו עליה, ותראו את סופרב הבאה

סקודה סופרב מבטיחה להציע מרחב רב - הן בתא הנוסעים והן בתא המטען, שהצליח לגדול אפילו יותר מהתא הענק בדור היוצא. נוסף על כך, המכונית תשתמש במערך מנועי קבוצת פולקסווגן. המכונית החדשה תיחשף בפראג, צ'כיה, באמצע פברואר. מקבוצת צ'מפיון, יבואן סקודה לישראל, נמסר ל-iCar כי סקודה סופרב החדשה תגיע לישראל ברבעון השלישי של 2015.


לדגמי סקודה בישראל - סקודה
יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב

כתבות נוספות
 

למאמר זה התפרסמו 2 תגובות.
הוספת תגובה >>
תגובות לכתבה

1. ראיתי את הרכב וזה דומה בלבד.. לסי וויזן  מוכנית הקונספט רק הכיוון.. חפשו ברשת יש עוד כמה טי...

חסוי,11.12.2014

2. דומה מאוד לסיאט טריו החדשה  מעניין אייך היצרן פולקסווגן חיבר בין הסקודה ששבעלו...

ניר,14.12.2014

ייעוץ מקצועי והצעות לרכב זה