קופרה פורמנטור: פנאי ספורטיבי

תת המותג הספורטיבי של סיאט מציג דגם עצמאי ראשון – בינתיים רק כקונספט

קופרה פורמנטור: פנאי ספורטיבי

פורסם: 24/02/2019

 

מאת: רן סגל


בדיוק שנה לאחר שסיאט הכריזה על הקמת תת המותג הספורטיבי "קופרה", ולאחר שהשיקו את הקופרה אטקה ממנה גם התרשמנו בהשקה הרשמית – חושף מותג קופרה דגם קונספט חדש ועצמאי. ההצגה הרשמית בתערוכת ז'נבה שתיפתח לציבור ב-7 במרץ.


קופרה פורמנטור
 

בקופרה מציינים המותג נמצא בצמיחה מתמדת עם 14,400 יחידות של הקופרה אטקה ושאיפה להכפיל את המכירות במתוך 3 עד 5 שנים. הדגם Formentor הינו פיתוח ייעודי עבור תת המותג הספורטיבי וכולל את מיטב הטכנולוגיות שיש ליצרן להציע, כמו גם מערכת הנעת כלאיים נטענת (PHEV) ובהתאם לרוח התקופה מדובר ברכב פנאי בעיצוב דמוי קופה.


קופרה פורמנטור
 

icar ב telegram


העיצוב של רכב הקונספט מהווה הצצה לשפת העיצוב העתידית של המותג. למרות שמדובר ברכב פנאי קומפקטי מציינים בקופרה שהפורמנטור קרוב יותר לקרקע, חלקו הקדמי ארוך יותר והדגש הושם על חלקו האחורי – כל זאת במטרה להסב לו מראה דינאמי.


קופרה פורמנטור
 

פנים הרכב כולל לוח מחוונים דיגיטאלי ומסך מולטימדיה צף בגודל 10 אינץ', מושבי ספורט בריפוד עור ודיפוני אלקנטרה וקונסולה מרכזית הפונה לכיוון הנהג.


קופרה פורמנטור
 

לקופרה פורמנטור יחידת הנעה פלאג-אין הייבריד בעלת הספק של 245 כ"ס ויכולת נסיעה חשמלית של עד 50 ק"מ. המנוע משודך לתיבת הילוכים כפולת מצמדים. כמו כן הוא מצויד בדיפרנציאל אלקטרוני מוגבל החלקה והגה בעל תגובה משתנה.

לדגמי סיאט בישראל – סיאט

יעוץ מקצועי חינם לפני קניית רכב

כתבות נוספות
 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה >>
תגובות לכתבה
ייעוץ מקצועי והצעות לרכב זה