אופל גרנדלנד מתחדש

אופל חשפה מתיחת פנים עיצובית מקיפה לג'יפון הקומפקטי אופל גרנדלנד. אלינו הוא יגיע בתחילת שנת 2022

אופל גרנדלנד מתחדש

פורסם: 10/06/2021

 

מאת: רן סגל


אופל גרנדלנד הוצג לראשונה בתערוכת פרנקפורט בספטמבר 2017 כתוצר שנולד משיתוף פעולה בין ג'נרל מוטורס לקונצרן פיג'ו-סיטרואן. אומנם התכנון של הגרנדלנד החל עוד כשאופל הייתה תחת בעלות אמריקאית, אך כבר במרץ 2017 סוכם כי אופל תעבור לידי  פיג'ו-סיטרואן.


אופל גרנדלנד - מתיחת פנים
 

כעת חושפת אופל מתיחת פנים עיצובית מקיפה למדי לרכב הפנאי הקומפקטי שחולק פלטפורמה ומכלולים רבים עם פיג'ו 3008 הפופולרי. מקבוצת לובינסקי, יבואנית אופל בישראל, נמסר כי אופל גרנדלנד המחודש יגיע לישראל בתחילת שנת 2022.


אופל גרנדלנד לא היה רכב הפנאי הכי בולט בקטגוריה, במיוחד לצד אחיו ה-3008, אך העיצוב העדכני מציג מהפכה של ממש, מבפנים ומבחוץ.


אופל גרנדלנד - מתיחת פנים
 

החזית קיבלה את שפת העיצוב החדשה של אופל Opel Visor שנחשפה כבר לפני כשנה באופל מוקה החדשה ולאחר מכן הגיעה גם למתיחת הפנים של אופל קרוסלנד הקטן שכבר משווק בישראל. כמו כן הפגוש נטש את עיצוב ראש החץ לכונסי האוויר המדומים, שהוחלפו בכאלה צרים ומחודדים ואילו מאחור שם הדגם נפרס לאורך דלת תא המטען.


אופל גרנדלנד - מתיחת פנים
 

מבפנים לגרנדלנד המחודש דשבורד בעיצוב חדש, כאשר הדבר הבולט ביותר הוא לוח המחוונים הדיגיטלי (12 אינץ') ומסך המולטימדיה (עד 10 אינץ') המעוצבים כמסך אחד, זאת לצד מושבים מעודכנים עם שיפור בנוחות כך על-פי אופל.


אופל גרנדלנד - מתיחת פנים
 

לצד השינוי העיצובי הבולט לא חל שינוי ביחידות ההנעה והגרנלנד המעודכן ימשיך להציע את מנוע הטורבו בנזין בנפח 1.2 ליטרים בהספק של 130 כ"ס, מנוע דיזל בנפח 1.5 ליטרים בהספק זהה וכן גרסאות הפלאג-אין הייבריד בעלות מנוע טורבו-בנזין 1.6 ליטרים מנוע חשמלי בהספקים של 225 כ"ס או 300 כ"ס בגרסת ההנעה הכפולה.

לפני שרוכשים רכב - טיפ מצוות iCar

כתבות נוספות

 

למאמר זה התפרסמו 0 תגובות.
הוספת תגובה >>
תגובות לכתבה
ייעוץ מקצועי והצעות לרכב זה